;

Mikser Jubake

(0 Vleresime)

1,290 Lekë 2,490 Lekë (-48%)

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Mikser Jubake Modeli: MM-133,perfekt per te pergatitur kremra te ndryshem pasticerie, brum buke, embelsirash, tortash etj.Vjen me dy rrahes turbo çeliku te pandryshkshem, 2 grepa per perzierjen e brumit.Me shpejtësi te rregullueshme me 7 nivele.Fuqia: 300W Furnizimi me energji elektrike: 220 Gjatësia e kordonit të rrymës: 1m
Sasia
Raporto

Kodi: #109367

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Mikser Jubake Modeli: MM-133,perfekt per te pergatitur kremra te ndryshem pasticerie, brum buke, embelsirash, tortash etj.Vjen me dy rrahes turbo çeliku te pandryshkshem, 2 grepa per perzierjen e brumit.Me shpejtësi te rregullueshme me 7 nivele.Fuqia: 300W Furnizimi me energji elektrike: 220 Gjatësia e kordonit të rrymës: 1m

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.