;

Xhezve Elektrike Sinboss

(0 Vleresime)

1,290 Lekë 1,990 Lekë (-35%)

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Xhezve elektrike Sinboss Modeli: SO-808, perbehet prej materiali celiku inoksi, per te gjithe ju qe e doni kaq shume kafen turke.Vjen me sistem mbrojtje nga mbinxehja dhe doreze plastike rezistente ndaj nxehtesise, Pajisur me buton per fikjen dhe ndezjen.Tenxherja është e shkëputur nga baza, e cila e bën të lehtë pastrimin Kapaciteti 0,5 litra Kapaciteti 600 W
Sasia
Raporto

Kodi: #109366

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Ekspres

Kontakt

Shperndaje

Xhezve elektrike Sinboss Modeli: SO-808, perbehet prej materiali celiku inoksi, per te gjithe ju qe e doni kaq shume kafen turke.Vjen me sistem mbrojtje nga mbinxehja dhe doreze plastike rezistente ndaj nxehtesise, Pajisur me buton per fikjen dhe ndezjen.Tenxherja është e shkëputur nga baza, e cila e bën të lehtë pastrimin Kapaciteti 0,5 litra Kapaciteti 600 W

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.