;

Projektor Led

(0 Vleresime)

1,290 Lekë

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Projektor Led, kaq terheqes vjen me drite shumengjyreshe dhe imazhe te rrotullueshme 360 grade duke e bere ambientin tuaj edhe me te vecante. Mbeshtet karten TF (Max 16G, nuk përfshihet) dhe radio FM Mund ta lidhni telefonin me tuaj nepermjet Bluetooth per te luajtur kengët tuaja te preferuara.Karikohet me fishe USB. Permasat: 11 x 12cm
Sasia
Raporto

Kodi: #102567

Kategori:Elektronika, It, Projektore

Kontakt

Shperndaje

Projektor Led, kaq terheqes vjen me drite shumengjyreshe dhe imazhe te rrotullueshme 360 grade duke e bere ambientin tuaj edhe me te vecante. Mbeshtet karten TF (Max 16G, nuk përfshihet) dhe radio FM Mund ta lidhni telefonin me tuaj nepermjet Bluetooth per te luajtur kengët tuaja te preferuara.Karikohet me fishe USB. Permasat: 11 x 12cm

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.