;

ASUS GeForce RTX 3050 Dual OC Edition 8GB GDDR6 90YV0HH0-M0NA00

(0 Vleresime)

56,999 Lekë

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • GPU Graphic Card ASUS GeForce RTX 3050 Dual OC Edition 8GB GDDR6 90YV0HH0-M0NA008GB GDDR6PCI Express Gen 4.02560 Cuda CoresBoost: 1852 MHzPower Consumption: 130W - 1x 8 PIN3x DisplayPort (v1.4a)1x HDMI (Supports [email protected] as specified in HDMI 2.1)
Sasia
Raporto

Kodi: #99257

Kategori:Elektronika, It, Komponent

Kontakt

Shperndaje

GPU Graphic Card ASUS GeForce RTX 3050 Dual OC Edition 8GB GDDR6 90YV0HH0-M0NA008GB GDDR6PCI Express Gen 4.02560 Cuda CoresBoost: 1852 MHzPower Consumption: 130W - 1x 8 PIN3x DisplayPort (v1.4a)1x HDMI (Supports [email protected] as specified in HDMI 2.1)

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.