;

Bluetooth Speaker Glow Xboy Pink

(0 Vleresime)

6,499 Lekë

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • 4 hours battery life - recharges in 1 hour Color changing LED glowing light - wrist strap included- micro usb charging cable included XBoy mini's secret a Selfie remote controller, button located the back of its head.
Sasia
Raporto

Kodi: #99116

Kategori:Elektronika, Tv & audio, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

4 hours battery life - recharges in 1 hour Color changing LED glowing light - wrist strap included- micro usb charging cable included XBoy mini's secret a Selfie remote controller, button located the back of its head.

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.