;

Battery Charger Nilox Doc Hoverboard

(0 Vleresime)

4,499 Lekë

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • DOC HOVERBOARD. DOC HOVERBOARD OFF ROAD. Wheel: 8 '' Battery capacity: 4.300 mAh Battery duration: 20 Km Maximum speed: 10 km\h. DOC HOVERBOARD PLUS OFF ROAD. DOC 2 HOVERBOARD PLUS BLACK. DOC 2 HOVERBOARD PLUS WHITE. DOC 2 HOVERBOARD PLUS YELLOW. DOC 2 HOVERBOARD PLUS SKY BLUE. DOC 2 HOVERBOARD PLUS RED/BLUE. DOC 2 ...
Sasia

Kontakt

Shperndaje

DOC HOVERBOARD. DOC HOVERBOARD OFF ROAD. Wheel: 8 '' Battery capacity: 4.300 mAh Battery duration: 20 Km Maximum speed: 10 km\h. DOC HOVERBOARD PLUS OFF ROAD. DOC 2 HOVERBOARD PLUS BLACK. DOC 2 HOVERBOARD PLUS WHITE. DOC 2 HOVERBOARD PLUS YELLOW. DOC 2 HOVERBOARD PLUS SKY BLUE. DOC 2 HOVERBOARD PLUS RED/BLUE. DOC 2 ...

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.