;

Ac Adapter 3in1 USB Charger Cable+USB AC EU adapter for PSP 1000 2000 3000

(0 Vleresime)

1,349 Lekë 1,499 Lekë (-10%)

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • USB charger cable for PSP is fully compatible with Playstation Portable 1000 / 2000 / 3000. 1x USB Charger cable for PSP. USB charger cable for PS VITA is fully compatible with Playstation VITA 1000 / 2000.
Sasia
Raporto

Kodi: #99061

Kategori:Elektronika, Lojra & Konsola, Lojra

Kontakt

Shperndaje

USB charger cable for PSP is fully compatible with Playstation Portable 1000 / 2000 / 3000. 1x USB Charger cable for PSP. USB charger cable for PS VITA is fully compatible with Playstation VITA 1000 / 2000.

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.