;

3DS Mario Sports Superstars Amiibo Card

(0 Vleresime)

3,499 Lekë 4,999 Lekë (-30%)

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • By tapping one of these new amiibo character cards while playing Mario Sports Superstars, players will get a variety of fun bonuses. Each pack contains 5 cards. Includes 1 random card from each sport.
Sasia
Raporto

Kodi: #99049

Kategori:Elektronika, Lojra & Konsola, Lojra

Kontakt

Shperndaje

By tapping one of these new amiibo character cards while playing Mario Sports Superstars, players will get a variety of fun bonuses. Each pack contains 5 cards. Includes 1 random card from each sport.

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.