;

3DS Miitopia

(0 Vleresime)

3,499 Lekë 4,999 Lekë (-30%)

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • Since the dawn of ever, warriors have banded together to fight evil. Now. Mii characters based on your favorite people must unite to do turn-based battle and save Miitopia! Cast them in roles across the kingdom, manage friendships, and give them jobs with distinct stats, abilities, gear, and a custom look. Then behold as awesomeness unfolds!
Sasia
Raporto

Kodi: #99047

Kategori:Elektronika, Lojra & Konsola, Lojra

Kontakt

Shperndaje

Since the dawn of ever, warriors have banded together to fight evil. Now. Mii characters based on your favorite people must unite to do turn-based battle and save Miitopia! Cast them in roles across the kingdom, manage friendships, and give them jobs with distinct stats, abilities, gear, and a custom look. Then behold as awesomeness unfolds!

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.