;

Adaptive Travel Charger Ldnio EU Plug 2.4A 2xUSB Type C cable

(0 Vleresime)

1,839 Lekë 2,299 Lekë (-20%)

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • - 2 USB Port - 2.4A Max Auto - Plug 3 Pin - Material : ABS
Sasia
Raporto

Kodi: #98866

Kategori:Elektronika, It, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

- 2 USB Port - 2.4A Max Auto - Plug 3 Pin - Material : ABS

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.