;

Adapter Ugreen USB-A to dual Audio 1x microphone 1x sound , 2x 3.5mm jack , White , 30143

(0 Vleresime)

1,000 Lekë 1,099 Lekë (-9%)

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • Adapter Ugreen USB-A to dual Audio 1x microphone 1x sound , 2x 3.5mm jack , White , 30143
Sasia
Raporto

Kodi: #98614

Kategori:Elektronika, It, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Adapter Ugreen USB-A to dual Audio 1x microphone 1x sound , 2x 3.5mm jack , White , 30143

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.