;

Adapter Ugreen USB-C to Gigabit RJ45 Ethernet , Silver , 50737

(0 Vleresime)

2,399 Lekë 2,499 Lekë (-4%)

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • Adapter Ugreen USB-C to Gigabit RJ45 Ethernet , Silver , 50737
Sasia
Raporto

Kodi: #98611

Kategori:Elektronika, It, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Adapter Ugreen USB-C to Gigabit RJ45 Ethernet , Silver , 50737

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.