;

Adapter Ugreen 4in1 USB-A 3.0 to 1x CF , 1x SD , 1x MicroSD , 1x MS , 50cm , Black , 30333

(0 Vleresime)

1,699 Lekë

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • Adapter Ugreen 4in1 USB-A 3.0 to 1x CF , 1x SD , 1x MicroSD , 1x MS , 50cm , Black , 30333
Sasia
Raporto

Kodi: #98608

Kategori:Elektronika, It, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Adapter Ugreen 4in1 USB-A 3.0 to 1x CF , 1x SD , 1x MicroSD , 1x MS , 50cm , Black , 30333

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.