;

Adapter TP-Link PoE Splitter TL-PoE10R , IEEE 802.3af compliant , Output: 12VDC 1A, 9VDC

(0 Vleresime)

2,491 Lekë 2,799 Lekë (-11%)

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • Adapter TP-Link PoE Splitter TL-PoE10R , IEEE 802.3af compliant , Output: 12VDC 1A, 9VDC 1A, 5VDC 2A selectable IEEE 802.3af compliant Output: 12VDC 1A, 9VDC 1A, 5VDC 2A selectable Gigabit speed support Plug-and-Play, requires no configuration
Sasia
Raporto

Kodi: #98590

Kategori:Elektronika, It, Pajisje Nderlidhjeje

Kontakt

Shperndaje

Adapter TP-Link PoE Splitter TL-PoE10R , IEEE 802.3af compliant , Output: 12VDC 1A, 9VDC 1A, 5VDC 2A selectable IEEE 802.3af compliant Output: 12VDC 1A, 9VDC 1A, 5VDC 2A selectable Gigabit speed support Plug-and-Play, requires no configuration

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.