;

Adapter TP-Link UE200 USB-A 2.0 to 100Mbps RJ45 Ethernet

(0 Vleresime)

1,599 Lekë 1,799 Lekë (-11%)

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • Adapter TP-Link UE200 USB-A 2.0 to 100Mbps Fast RJ45 Ethernet Expand the Connectivity Compact and Portable Design Fast and Stable Data Connection Plug & Play with increased compatibility
Sasia
Raporto

Kodi: #98589

Kategori:Elektronika, It, Pajisje Nderlidhjeje

Kontakt

Shperndaje

Adapter TP-Link UE200 USB-A 2.0 to 100Mbps Fast RJ45 Ethernet Expand the Connectivity Compact and Portable Design Fast and Stable Data Connection Plug & Play with increased compatibility

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.