;

Adapter TP-Link UE300C USB-C 3.0 to Gigabit RJ45 Ethernet

(0 Vleresime)

2,789 Lekë 2,999 Lekë (-7%)

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • Adapter TP-Link UE300C USB-C 3.0 to Gigabit RJ45 Ethernet Ideal for laptop, tablet and most USB-C powered web devices to access wired network. Fastest USB 3.0 and Gigabit solution ensure high-speed transfer rate up to 1000 Mbps. Plug and Play in Windows 10, Mac OS X (10.9 and later), Chrome OS and Linux OS. Foldable and Portable design ideally suits your Ultrabook.
Sasia
Raporto

Kodi: #98588

Kategori:Elektronika, It, Pajisje Nderlidhjeje

Kontakt

Shperndaje

Adapter TP-Link UE300C USB-C 3.0 to Gigabit RJ45 Ethernet Ideal for laptop, tablet and most USB-C powered web devices to access wired network. Fastest USB 3.0 and Gigabit solution ensure high-speed transfer rate up to 1000 Mbps. Plug and Play in Windows 10, Mac OS X (10.9 and later), Chrome OS and Linux OS. Foldable and Portable design ideally suits your Ultrabook.

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.