;

Adapter TP-Link USB-A Wireless 150Mbps TL-WN727N

(0 Vleresime)

1,300 Lekë 1,499 Lekë (-13%)

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • Adapter TP-Link USB-A Wireless 150Mbps TL-WN727N Excellent N speed up to 150Mbps brings best experience for video streaming or internet calls* Easy wireless security encryption at a push of the WPS button Supports Windows 11/8.1/8/ 7/ XP, Linux
Sasia
Raporto

Kodi: #98587

Kategori:Elektronika, It, Pajisje Nderlidhjeje

Kontakt

Shperndaje

Adapter TP-Link USB-A Wireless 150Mbps TL-WN727N Excellent N speed up to 150Mbps brings best experience for video streaming or internet calls* Easy wireless security encryption at a push of the WPS button Supports Windows 11/8.1/8/ 7/ XP, Linux

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.