;

AOC GK200 Membrane Gaming Keyboard , RGB , US International Layout

(0 Vleresime)

4,489 Lekë 4,999 Lekë (-10%)

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • Keyboard AOC GK200 Membrane Gaming , RGB , US International Layout , GK200D3UH The GK200 features mechanical feeling keys. RAINBOW RGB Wired USB-A 2.0 DETACHABLE AND MAGNETIC WRIST REST
Sasia
Raporto

Kodi: #98574

Kategori:Elektronika, It, Periferike

Kontakt

Shperndaje

Keyboard AOC GK200 Membrane Gaming , RGB , US International Layout , GK200D3UH The GK200 features mechanical feeling keys. RAINBOW RGB Wired USB-A 2.0 DETACHABLE AND MAGNETIC WRIST REST

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.