;

Adapter Ugreen USB-C 3.1 to USB-A 3.1 Female 30155

(0 Vleresime)

550 Lekë 599 Lekë (-8%)

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • Adapter Ugreen USB-C 3.1 to USB-A 3.1 Female 30155
Sasia
Raporto

Kodi: #98557

Kategori:Elektronika, It, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Adapter Ugreen USB-C 3.1 to USB-A 3.1 Female 30155

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.