;

2TB Seagate BarraCuda SATA 3.5

(0 Vleresime)

8,074 Lekë 8,499 Lekë (-5%)

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • HDD 2TB Seagate BarraCuda SATA 3.5" 7200 Rpm 256MB Cache Internal ST2000DM008BarraCuda Hard DrivesVersatile. Fast. Dependable. Seagate’s BarraCuda hard drives are perfect for PC storage.
Sasia
Raporto

Kodi: #98494

Kategori:Elektronika, It, Komponent

Kontakt

Shperndaje

HDD 2TB Seagate BarraCuda SATA 3.5" 7200 Rpm 256MB Cache Internal ST2000DM008BarraCuda Hard DrivesVersatile. Fast. Dependable. Seagate’s BarraCuda hard drives are perfect for PC storage.

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.