;

6TB Seagate BarraCuda SATA 3.5

(0 Vleresime)

21,849 Lekë 22,999 Lekë (-5%)

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • HDD 1TB Seagate BarraCuda SATA 3.5" 7200 Rpm 256MB Cache Internal ST6000DM003BarraCuda Hard Drives Versatile. Fast. Dependable. Seagate’s BarraCuda hard drives are perfect for PC storage.
Sasia
Raporto

Kodi: #98493

Kategori:Elektronika, It, Komponent

Kontakt

Shperndaje

HDD 1TB Seagate BarraCuda SATA 3.5" 7200 Rpm 256MB Cache Internal ST6000DM003BarraCuda Hard Drives Versatile. Fast. Dependable. Seagate’s BarraCuda hard drives are perfect for PC storage.

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.