;

4TB Toshiba Canvio 2.5 USB 3.2 Gen1 (External Hard Drive)

(0 Vleresime)

13,949 Lekë 14,999 Lekë (-7%)

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • HDD External 4TB Toshiba Canvio Basics 2.5" USB 3.2 Gen 1 , Portable , Black , HDTB440EK3CAToshiba Canvio Basics Portable Hard Drive Sleek, matte black design Simple setup Drag and drop file storage
Sasia
Raporto

Kodi: #98486

Kategori:Elektronika, It, Komponent

Kontakt

Shperndaje

HDD External 4TB Toshiba Canvio Basics 2.5" USB 3.2 Gen 1 , Portable , Black , HDTB440EK3CAToshiba Canvio Basics Portable Hard Drive Sleek, matte black design Simple setup Drag and drop file storage

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.