;

8 Porta Fast TP-Link LiteWave Switch

(0 Vleresime)

1,409 Lekë 1,499 Lekë (-6%)

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • Switch 8 Porta Fast TP-Link LiteWave LS10088-Port 10/100Mbps Desktop Network Switch 8× 10/100Mbos Auto-Negotiation RJ45 port, supporting Auto-MDI/MDIX Green Ethernet technology saves power IEEE 802.3X flow control provides reliable data transfer Plastic casing and desktop design Plug and play, no configuration needed Fanless design ensures quiet operation
Sasia
Raporto

Kodi: #98484

Kategori:Elektronika, It, Pajisje Nderlidhjeje

Kontakt

Shperndaje

Switch 8 Porta Fast TP-Link LiteWave LS10088-Port 10/100Mbps Desktop Network Switch 8× 10/100Mbos Auto-Negotiation RJ45 port, supporting Auto-MDI/MDIX Green Ethernet technology saves power IEEE 802.3X flow control provides reliable data transfer Plastic casing and desktop design Plug and play, no configuration needed Fanless design ensures quiet operation

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.