;

5 Porta Gigabit TP-Link LiteWave Switch

(0 Vleresime)

2,399 Lekë 2,499 Lekë (-4%)

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • Switch 5 Porta Gigabit TP-Link LiteWave LS1005G5-Port 10/100/1000Mbps Desktop Switch 5× 10/100/1000Mbos Auto-Negotiation RJ45 port, supporting Auto-MDI/MDIX Green Ethernet technology saves power IEEE 802.3X flow control provides reliable data transfer Plastic casing, desktop or wall-mounting design Plug and play, no configuration needed Fanless design ensures quiet operation
Sasia
Raporto

Kodi: #98483

Kategori:Elektronika, It, Pajisje Nderlidhjeje

Kontakt

Shperndaje

Switch 5 Porta Gigabit TP-Link LiteWave LS1005G5-Port 10/100/1000Mbps Desktop Switch 5× 10/100/1000Mbos Auto-Negotiation RJ45 port, supporting Auto-MDI/MDIX Green Ethernet technology saves power IEEE 802.3X flow control provides reliable data transfer Plastic casing, desktop or wall-mounting design Plug and play, no configuration needed Fanless design ensures quiet operation

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.