;

5 Porta Gigabit TP-Link Metalic Switch

(0 Vleresime)

2,909 Lekë 2,999 Lekë (-3%)

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • Switch 5 Porta Gigabit TP-Link Metalic TL-SG1055-Port 10/100/1000Mbps Desktop Switch 5× 10/100/1000 Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports supporting Auto-MDI/MDIX Plug and play, no configuration needed Supports 802.1p/DSCP QoS and IGMP Snooping functions Durable metal casing, desktop/wall-mounting options, and a fanless design IEEE 802.3x flow control provides reliable data transfer Green Ethernet technology reduces power consumption
Sasia
Raporto

Kodi: #98481

Kategori:Elektronika, It, Pajisje Nderlidhjeje

Kontakt

Shperndaje

Switch 5 Porta Gigabit TP-Link Metalic TL-SG1055-Port 10/100/1000Mbps Desktop Switch 5× 10/100/1000 Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports supporting Auto-MDI/MDIX Plug and play, no configuration needed Supports 802.1p/DSCP QoS and IGMP Snooping functions Durable metal casing, desktop/wall-mounting options, and a fanless design IEEE 802.3x flow control provides reliable data transfer Green Ethernet technology reduces power consumption

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.