;

5 Porta Gigabit D-Link Metalic Switch

(0 Vleresime)

2,909 Lekë 2,999 Lekë (-3%)

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • Switch 5 Porta Gigabit D-Link Metalic DGS-105/E5-Port 10/100/1000Mbps Desktop Switch 5x Gigabit Ethernet ports Plug & play for instant connectivity
Sasia
Raporto

Kodi: #98480

Kategori:Elektronika, It, Pajisje Nderlidhjeje

Kontakt

Shperndaje

Switch 5 Porta Gigabit D-Link Metalic DGS-105/E5-Port 10/100/1000Mbps Desktop Switch 5x Gigabit Ethernet ports Plug & play for instant connectivity

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.