;

1TB Samsung 980 PRO PCIe 4.0 M.2 SSD with Heatsink

(0 Vleresime)

18,999 Lekë

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • M.2 1TB Samsung 980 PRO NVMe PCIe 4.0 x4 , 7000MB/s Read 5000 MB/s Write , with Heatsink , MZ-V8P1T0CW DETAILED DESCRIPTION Product Line SSD FormFactor M.2 Family PCIe 4.0 x4 Capacity TB 1 Sequential Read/Write MB/s 7000/5000 Features Compatible for : DesktopNotebooksConsoles Partnumber MZ-V8P1T0CW for further info contact:     [email protected]
Sasia
Raporto

Kodi: #98475

Kategori:Elektronika, It, Komponent

Kontakt

Shperndaje

M.2 1TB Samsung 980 PRO NVMe PCIe 4.0 x4 , 7000MB/s Read 5000 MB/s Write , with Heatsink , MZ-V8P1T0CW DETAILED DESCRIPTION Product Line SSD FormFactor M.2 Family PCIe 4.0 x4 Capacity TB 1 Sequential Read/Write MB/s 7000/5000 Features Compatible for : DesktopNotebooksConsoles Partnumber MZ-V8P1T0CW for further info contact:     [email protected]

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.