;

ASUS TUF Gaming GT301 Mid Tower

(0 Vleresime)

16,999 Lekë

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • Case ATX ASUS TUF Gaming GT301 Mid Tower , 3x 120mm ARGB + 1x 120mm , Black , 90DC0040-B49000 Detailed Description Case Size Mid Tower Motherboard Support ATX Front I/O Port 1 x Headphone1 x Microphone2 x USB 3.1 Gen1LED Control ButtonReset Button Drive Mount Support 4 x 2.5" Bay2 x 2.5"/3.5" Combo Bay PCI Expansion Slots 7 Tempered Glass Left Side Pre-installed Fans 3x 120mm ARGB on Front1x 120mm on Back Dimensions 426 x 214 x 482 mm Color Matte Black Partnumber 90DC0040-B49000
Sasia
Raporto

Kodi: #98472

Kategori:Elektronika, It, Komponent

Kontakt

Shperndaje

Case ATX ASUS TUF Gaming GT301 Mid Tower , 3x 120mm ARGB + 1x 120mm , Black , 90DC0040-B49000 Detailed Description Case Size Mid Tower Motherboard Support ATX Front I/O Port 1 x Headphone1 x Microphone2 x USB 3.1 Gen1LED Control ButtonReset Button Drive Mount Support 4 x 2.5" Bay2 x 2.5"/3.5" Combo Bay PCI Expansion Slots 7 Tempered Glass Left Side Pre-installed Fans 3x 120mm ARGB on Front1x 120mm on Back Dimensions 426 x 214 x 482 mm Color Matte Black Partnumber 90DC0040-B49000

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.