;

1-2-3 Build It Rocket, Train, Helicopter

(0 Vleresime)

3,199 Lekë

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • This early construction set provides a very early introduction to engineering and the concept of how things move.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

This early construction set provides a very early introduction to engineering and the concept of how things move.

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.