;

128GB Kingston DataTraveler Exodia M

(0 Vleresime)

2,249 Lekë 2,499 Lekë (-10%)

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • USB-A 128GB Kingston DataTraveler Exodia M USB 3.2 Gen1 Flash Drive , DTXM/128GB DETAILED DESCRIPTION Capacity 128GB Series DataTraveler Exodia M Connector USB-A Speed USB 3.2 Gen 1 compliant (5Gbp/s) Dimensions / Weight 67.4mm x 21.8mm x 11.6mm / 10g Color Black/Red Partnumber DTXM/128GB for further info contact:     [email protected]
Sasia
Raporto

Kodi: #97284

Kategori:Elektronika, It, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

USB-A 128GB Kingston DataTraveler Exodia M USB 3.2 Gen1 Flash Drive , DTXM/128GB DETAILED DESCRIPTION Capacity 128GB Series DataTraveler Exodia M Connector USB-A Speed USB 3.2 Gen 1 compliant (5Gbp/s) Dimensions / Weight 67.4mm x 21.8mm x 11.6mm / 10g Color Black/Red Partnumber DTXM/128GB for further info contact:     [email protected]

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.