;

256GB Kingston DataTraveler Exodia

(0 Vleresime)

5,699 Lekë 5,999 Lekë (-5%)

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • USB-A 256GB Kingston DataTraveler Exodia USB 3.2 Gen1 Flash Drive , DTX/256GB DETAILED DESCRIPTION Capacity 256GB Series DataTraveler Exodia Connector USB-A Speed USB 3.2 Gen 1 compliant (5Gbp/s) Dimensions / Weight 67.3mm x 21.04mm x 10.14mm / 11g Color Black/Rose Partnumber DTX/256GB for further info contact:     [email protected]
Sasia
Raporto

Kodi: #97277

Kategori:Elektronika, It, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

USB-A 256GB Kingston DataTraveler Exodia USB 3.2 Gen1 Flash Drive , DTX/256GB DETAILED DESCRIPTION Capacity 256GB Series DataTraveler Exodia Connector USB-A Speed USB 3.2 Gen 1 compliant (5Gbp/s) Dimensions / Weight 67.3mm x 21.04mm x 10.14mm / 11g Color Black/Rose Partnumber DTX/256GB for further info contact:     [email protected]

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.