;

64GB Kingston DataTraveler Exodia

(0 Vleresime)

899 Lekë 999 Lekë (-10%)

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • USB-A 64GB Kingston DataTraveler Exodia USB 3.2 Gen1 Flash Drive , DTX/64GB DETAILED DESCRIPTION Capacity 64GB Series DataTraveler Exodia Connector USB-A Speed USB 3.2 Gen 1 compliant (5Gbp/s) Dimensions / Weight 67.3mm x 21.04mm x 10.14mm / 11g Color Black/Blue Partnumber DTX/64GB for further info contact:     [email protected]
Sasia
Raporto

Kodi: #97275

Kategori:Elektronika, It, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

USB-A 64GB Kingston DataTraveler Exodia USB 3.2 Gen1 Flash Drive , DTX/64GB DETAILED DESCRIPTION Capacity 64GB Series DataTraveler Exodia Connector USB-A Speed USB 3.2 Gen 1 compliant (5Gbp/s) Dimensions / Weight 67.3mm x 21.04mm x 10.14mm / 11g Color Black/Blue Partnumber DTX/64GB for further info contact:     [email protected]

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.