;

128GB Kingston DataTraveler Kyson

(0 Vleresime)

4,049 Lekë 4,499 Lekë (-10%)

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • USB-A 128GB Kingston DataTraveler Kyson USB 3.2 Gen1 (Up to 200MB/s Read and 60MB/s Write) Flash Drive , DTKN/128GB DETAILED DESCRIPTION Capacity 128GB Series DataTraveler Kyson Connector USB-A Speed USB 3.2 Gen 1 compliant (5Gbp/s) 200MB/s read, 60MB/s write Dimensions / Weight 39mm x 12.6mm x 4.9mm / 4g Color Silver/Black Partnumber DTKN/128GB for further info contact:     [email protected]
Sasia
Raporto

Kodi: #97274

Kategori:Elektronika, It, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

USB-A 128GB Kingston DataTraveler Kyson USB 3.2 Gen1 (Up to 200MB/s Read and 60MB/s Write) Flash Drive , DTKN/128GB DETAILED DESCRIPTION Capacity 128GB Series DataTraveler Kyson Connector USB-A Speed USB 3.2 Gen 1 compliant (5Gbp/s) 200MB/s read, 60MB/s write Dimensions / Weight 39mm x 12.6mm x 4.9mm / 4g Color Silver/Black Partnumber DTKN/128GB for further info contact:     [email protected]

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.