;

64GB Kingston DataTraveler Kyson

(0 Vleresime)

1,979 Lekë 2,199 Lekë (-10%)

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • USB-A 64GB Kingston DataTraveler Kyson USB 3.2 Gen1 (Up to 200MB/s Read) Flash Drive , DTKN/64GB DETAILED DESCRIPTION Capacity 64GB Series DataTraveler Kyson Connector USB-A Speed USB 3.2 Gen 1 compliant (5Gbp/s) , 200MB/s read Dimensions / Weight 39mm x 12.6mm x 4.9mm / 4g Color Silver/Black Partnumber DTKN/64GB for further info contact:     [email protected]
Sasia
Raporto

Kodi: #97273

Kategori:Elektronika, It, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

USB-A 64GB Kingston DataTraveler Kyson USB 3.2 Gen1 (Up to 200MB/s Read) Flash Drive , DTKN/64GB DETAILED DESCRIPTION Capacity 64GB Series DataTraveler Kyson Connector USB-A Speed USB 3.2 Gen 1 compliant (5Gbp/s) , 200MB/s read Dimensions / Weight 39mm x 12.6mm x 4.9mm / 4g Color Silver/Black Partnumber DTKN/64GB for further info contact:     [email protected]

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.