;

Adapter Digitus DVI to HDMI

(0 Vleresime)

899 Lekë 999 Lekë (-10%)

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • Adapter Digitus , DVI-D 24+1 to HDMI , Black , DA-70461 DETAILED DESCRIPTION Product Line Adapter Adapter Type DVI - HDMI Partnumber DA-70461 for further info contact:     [email protected]
Sasia
Raporto

Kodi: #97047

Kategori:Elektronika, It, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Adapter Digitus , DVI-D 24+1 to HDMI , Black , DA-70461 DETAILED DESCRIPTION Product Line Adapter Adapter Type DVI - HDMI Partnumber DA-70461 for further info contact:     [email protected]

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.