;

Adapter Sandberg DisplayPort to HDMI

(0 Vleresime)

2,699 Lekë 2,999 Lekë (-10%)

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • Adapter Sandberg DisplayPort to HDMI , Black , 65099 DETAILED DESCRIPTION Product Line Adapter Adapter Type DisplayPort to HDMI Compatible with FHD Devices @ 60 Hz Partnumber 65099 for further info contact:     [email protected]
Sasia
Raporto

Kodi: #97015

Kategori:Elektronika, It, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Adapter Sandberg DisplayPort to HDMI , Black , 65099 DETAILED DESCRIPTION Product Line Adapter Adapter Type DisplayPort to HDMI Compatible with FHD Devices @ 60 Hz Partnumber 65099 for further info contact:     [email protected]

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.