;

Adapter DIGITUS HDMI to VGA

(0 Vleresime)

2,849 Lekë 2,999 Lekë (-5%)

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • Adapter DIGITUS HDMI to VGA , DA-70461 DETAILED DESCRIPTION Product Line Adapter Adapter Type HDMI to VGA Compatible with FHD Devices @ 60 Hz Partnumber DA-70461 for further info contact:     [email protected]
Sasia
Raporto

Kodi: #97014

Kategori:Elektronika, It, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Adapter DIGITUS HDMI to VGA , DA-70461 DETAILED DESCRIPTION Product Line Adapter Adapter Type HDMI to VGA Compatible with FHD Devices @ 60 Hz Partnumber DA-70461 for further info contact:     [email protected]

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.