;

1TB WD Black SN770 M.2 PCIe Gen4

(0 Vleresime)

17,999 Lekë

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • SSD 1TB WD Black SN770 NVMe PCIe Gen4 x4 M.2 , 5150MB/s Read 4900MB/s Write , WDS100T3X0E DETAILED DESCRIPTION Product Line SSD FormFactor M.2 Family PCIe Gen4 x4 Capacity 1TB Sequential Read/Write MB/s 5150/4900MB/s Features Compatible for : DesktopNotebooksConsoles Partnumber WDS100T3X0E for further info contact:     [email protected]
Sasia
Raporto

Kodi: #96836

Kategori:Elektronika, It, Komponent

Kontakt

Shperndaje

SSD 1TB WD Black SN770 NVMe PCIe Gen4 x4 M.2 , 5150MB/s Read 4900MB/s Write , WDS100T3X0E DETAILED DESCRIPTION Product Line SSD FormFactor M.2 Family PCIe Gen4 x4 Capacity 1TB Sequential Read/Write MB/s 5150/4900MB/s Features Compatible for : DesktopNotebooksConsoles Partnumber WDS100T3X0E for further info contact:     [email protected]

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.