;

Backpack Laptop Tigernu T-B3905 15.6 Black

(0 Vleresime)

6,299 Lekë

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • ? Great for work, commute, travel ? Water-proof material ? Hidden RFID protection back pockets. ? Expandable structure ? USB charging port ? Humanized headphone jack Specification: Brand: TIGERNU Model: T-B3905 Color: black, gray Suitable for computer size: 15.6 inches (not expandable) Material: 1011 foam material Appearance size: 25×18×42cm (15.6") Weight: 1.13kg (15.6")
Sasia
Raporto

Kodi: #96672

Kategori:Elektronika, It, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

? Great for work, commute, travel ? Water-proof material ? Hidden RFID protection back pockets. ? Expandable structure ? USB charging port ? Humanized headphone jack Specification: Brand: TIGERNU Model: T-B3905 Color: black, gray Suitable for computer size: 15.6 inches (not expandable) Material: 1011 foam material Appearance size: 25×18×42cm (15.6") Weight: 1.13kg (15.6")

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.