;

Adapter Mini Dock Steelplay Nintendo Switch Type C to HDMI

(0 Vleresime)

3,199 Lekë

Shitesi: Alba Game Gjendja: Ne Stok

  • Compatible with the Switch consoleAlso compatible with MacbookAllows to play with your console on TV mode.Recharges the console while playing.3 output ports: USB Type-C, HDMI, USB 3.0.Light weight and small design for easy transport and to save place.
Sasia
Raporto

Kodi: #96653

Kategori:Elektronika, Lojra & Konsola, Lojra

Kontakt

Shperndaje

Compatible with the Switch consoleAlso compatible with MacbookAllows to play with your console on TV mode.Recharges the console while playing.3 output ports: USB Type-C, HDMI, USB 3.0.Light weight and small design for easy transport and to save place.

Alba Game

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.