;

Blender Dore Owngreat

(0 Vleresime)

1,790 Lekë 1,990 Lekë (-10%)

Shitesi: Ideal Home Gjendja: Ne Stok

  • Blender dore Owngreat Modeli: OG-HB102, Ideal per pergatitjen e supave te ndryshme, salcave apo pureve te shijshme fale 4 teheve te mprehta,Vjen me dy nivele shpejtesie: te ulet dhe te larte te cilat mund te ndizen duke shtypur butonat perkates, gjithashtu dhe me funksion turbo.Dizanj ergonomik per nje perdorim te lehte.
Sasia
Raporto

Kodi: #96236

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender dore Owngreat Modeli: OG-HB102, Ideal per pergatitjen e supave te ndryshme, salcave apo pureve te shijshme fale 4 teheve te mprehta,Vjen me dy nivele shpejtesie: te ulet dhe te larte te cilat mund te ndizen duke shtypur butonat perkates, gjithashtu dhe me funksion turbo.Dizanj ergonomik per nje perdorim te lehte.

Ideal Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.