;

Adeziv Per Dushin

(0 Vleresime)

390 Lekë

Shitesi: iShop Gjendja: Ne Stok

  • Adeziv per dushin kundra rreshqitjes, prej materiali akrilik EVA te papershkueshem nga uji.Perfekt per te parandaluar rreshqitjen ne tualet.Vendosen teper lehteisht, mjafton te hiqni letren ngjitesit ne pjesen e pasme dhe te vendosni adezivin ne pllaken e dushit apo pllakat e tualetit tuaj.Ne paketim perfshihen 5 cope,Permasat: 20 x 2cm
Sasia
Raporto

Kodi: #95971

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Tualet, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Adeziv per dushin kundra rreshqitjes, prej materiali akrilik EVA te papershkueshem nga uji.Perfekt per te parandaluar rreshqitjen ne tualet.Vendosen teper lehteisht, mjafton te hiqni letren ngjitesit ne pjesen e pasme dhe te vendosni adezivin ne pllaken e dushit apo pllakat e tualetit tuaj.Ne paketim perfshihen 5 cope,Permasat: 20 x 2cm

iShop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.