;

Top Dekorativë Me Temina 10 Cm

(0 Vleresime)

199 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • Stoli i pemës së Krishtlindjes perla e bardhë ylbertë. Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë! Ngjyra E bardhë Materiali i produktit Plastike 1184725
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Stoli i pemës së Krishtlindjes perla e bardhë ylbertë. Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë! Ngjyra E bardhë Materiali i produktit Plastike 1184725

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.