;

Bastun Krishtlindjesh I Kuq Bardhe 12 Cm

(0 Vleresime)

99 Lekë

Shitesi: Home Supplies Gjendja: Ne Stok

  • Bastun Krishtlindjesh ne ngjyre te kuqe me te bardhe, Aksesoret perfekt per te dekoruar pemen tuaj te Krishtlindjes! 1185171
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Bastun Krishtlindjesh ne ngjyre te kuqe me te bardhe, Aksesoret perfekt per te dekoruar pemen tuaj te Krishtlindjes! 1185171

Home Supplies

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.