;

Batanije Ne Forme Arushi 0-3M

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: iShop Gjendja: Ne Stok

  • Batanije ne forme arushi, kaq e bukur dhe e vecante, perfekte per te mbajtur ngrohte te voglin tuaj ne keto dite te ftohta dimri.Perbehet prej pambuku cilesor ne brendesi dhe poliester ne pjesen e jashtme. Perfekte per tu perdorur si batanije per nderrimin e pelenave, çante gjumi, batanije karroce apo mbeshtjellese per djep, etj.E disponueshme ne ngjyre gri dhe roze.Per moshen: 0- 3 muajsh Gjatesia: 62cm Gjeresia: 78 cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Batanije ne forme arushi, kaq e bukur dhe e vecante, perfekte per te mbajtur ngrohte te voglin tuaj ne keto dite te ftohta dimri.Perbehet prej pambuku cilesor ne brendesi dhe poliester ne pjesen e jashtme. Perfekte per tu perdorur si batanije per nderrimin e pelenave, çante gjumi, batanije karroce apo mbeshtjellese per djep, etj.E disponueshme ne ngjyre gri dhe roze.Per moshen: 0- 3 muajsh Gjatesia: 62cm Gjeresia: 78 cm

iShop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.