;

Aksesore Per Halloween

(0 Vleresime)

290 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Aksesore per Halloween, per ta bere Halloweenin tuaj edhe me te frikshem vjen ky paketim i cili perfshin nje set dhembesh vampiri per tu vendosur ne pjesen e poshtme apo te siperme te gojes dhe dy pilula te vogla me gjak fallco.
Sasia
Raporto

Kodi: #94779

Kategori:Bukuria & Shendeti, Makeup, Fytyra

Kontakt

Shperndaje

Aksesore per Halloween, per ta bere Halloweenin tuaj edhe me te frikshem vjen ky paketim i cili perfshin nje set dhembesh vampiri per tu vendosur ne pjesen e poshtme apo te siperme te gojes dhe dy pilula te vogla me gjak fallco.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.