;

Unaze Per Femra

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Elektronik&jewelery Gjendja: Ne Stok

  • Unaze per femra, vjen me nje dizajn ne ngjyre gold me gure teper te bukur, e kombinueshme me cdo veshje dhe aksesor tuajn.Perbehet prej materiali stainless steal i cili nuk nxihet dhe nuk le shenje ne lekure.Per tu dukur moderne dhe stil ne cdo kohe!
Sasia
Raporto

Kodi: #94593

Kategori:Bizhu & Aksesore, Femra, Varëse

Kontakt

Shperndaje

Unaze per femra, vjen me nje dizajn ne ngjyre gold me gure teper te bukur, e kombinueshme me cdo veshje dhe aksesor tuajn.Perbehet prej materiali stainless steal i cili nuk nxihet dhe nuk le shenje ne lekure.Per tu dukur moderne dhe stil ne cdo kohe!

Elektronik&jewelery

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.