;

Varese Per Femra

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Elektronik&jewelery Gjendja: Ne Stok

  • Varese per femra, kaq e vecante vjen me nje dizajn mjelme kaq te bukur me zinxhir ne ngjyre gold. Eshte e kombinueshme me cdo veshje, perbehet prej materiali stainless steal i cili nuk nxihet.E disponueshme ne ngjyre te kuqe, te bardhe, te zeze dhe jeshile.Per tu dukur elegante dhe stil ne cdo kohe!
Sasia
Raporto

Kodi: #94590

Kategori:Bizhu & Aksesore, Femra, Varëse

Kontakt

Shperndaje

Varese per femra, kaq e vecante vjen me nje dizajn mjelme kaq te bukur me zinxhir ne ngjyre gold. Eshte e kombinueshme me cdo veshje, perbehet prej materiali stainless steal i cili nuk nxihet.E disponueshme ne ngjyre te kuqe, te bardhe, te zeze dhe jeshile.Per tu dukur elegante dhe stil ne cdo kohe!

Elektronik&jewelery

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.