;

Varese Per Femra

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Elektronik&jewelery Gjendja: Ne Stok

  • Varese per femra, kaq e vecante ne ngjyre gold me zinxhir ne model gjarpri dhe inicial H.Teper moderne dhe elegante, prej materiali stainless steal qe nuk nxihet dhe nuk le shenje ne qafe.
Sasia
Raporto

Kodi: #94588

Kategori:Bizhu & Aksesore, Femra, Varëse

Kontakt

Shperndaje

Varese per femra, kaq e vecante ne ngjyre gold me zinxhir ne model gjarpri dhe inicial H.Teper moderne dhe elegante, prej materiali stainless steal qe nuk nxihet dhe nuk le shenje ne qafe.

Elektronik&jewelery

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.