;

Varese Per Femra

(0 Vleresime)

790 Lekë

Shitesi: Elektronik&jewelery Gjendja: Ne Stok

  • Varese per femra, vjen ne ngjyre gold me nje dizajn teper elegant me inicial D, kaq e bukur.Dhurata perfekte qe mund ti beni vetes apo te afermve tuaj per te cilet iniciali ka kuptim te vecante.Perbehet prej materiali stainless steal i cili nuk nxihet dhe nuk leshon ngjyre.
Sasia
Raporto

Kodi: #94587

Kategori:Bizhu & Aksesore, Femra, Varëse

Kontakt

Shperndaje

Varese per femra, vjen ne ngjyre gold me nje dizajn teper elegant me inicial D, kaq e bukur.Dhurata perfekte qe mund ti beni vetes apo te afermve tuaj per te cilet iniciali ka kuptim te vecante.Perbehet prej materiali stainless steal i cili nuk nxihet dhe nuk leshon ngjyre.

Elektronik&jewelery

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.